VITAJTE VO SVETE REŠPEKTU

VITAJTE VO SVETE REŠPEKTU

Dovoľte nám, aby sme Vás prostredníctvom webovej stránky spoločnosti Respect Slovakia s. r. o. pozvali do sveta rešpektu. Sveta zodpovedného poistenia a správy finančného portfólia, v ktorom sú v maximálnej miere zohľadnené potreby a záujmy zákazníka, so snahou predvídať a správne informovať. Širokej verejnosti v ňom prinesieme formou aktuálnych blogov skúsenosti a námety, ale tiež zaujímavosti z firemného zákulisia. Jeho súčasťou sa od roku 2017 stáva i elektronický CHAT HELPDESK, aby sme mohli obratom reagovať na Vaše otázky o poistení, poistných udalostiach a ich riešeniach, správe financií či ďalších našich službách. Pripravujeme pre Vás tiež súťaže o zaujímavé ceny a pozvánky na podujatia s našou účasťou. Stačí sledovať náš web alebo sa pridať na sociálnych sieťach.

Horúcou novinkou, ktorú už máme rozpracovanú, bude napríklad desaťdielny seriál o tom, ako čo najlepšie uchrániť nielen svoj majetok, peniaze, podnikanie, ale dokonca i vybudovaný životný štýl. V ňom prinesieme skúseností svetového experta na neživotné poistenie, profesora Allana Manninga z Austrálie, ktoré s jeho súhlasom spracujú v slovenskom jazyku a na naše podmienky odborníci z Respectu.

Pravidelne Vás budeme krátkymi, prehľadnými blogmi informovať o aktualitách v poistení,  starostlivosti o firemné portfólio či službách pre podnikateľov a verejnosť, ktorých prehľad nájdete tu (odkaz na web). Dozviete sa napríklad, na čo všetko si dávať pozor pri uzatváraní firemného či domáceho poistenia, prečo a ako využiť služby finančných alebo poistných maklérov, ale tiež ako sa pripraviť pred cestou do zahraničia a podobne. Všetky príspevky zverejníme aj na sociálnych sieťach - Facebook, Twitter, LinkedIn.

Respect Slovakia podporuje tiež spoločenskú zodpovednosť a pestuje bohatú firemnú kultúru, preto sa často priamo zúčastňuje na rôznych charitatívnych, kultúrnych, spoločenských alebo športových projektoch. Pozvánky či reporty z nich sa tak stanú súčasťou pestrého obsahu noviniek.

Aby sme Vás aktívne zapojili do nášho sveta, pripravujem aj súťaže so zaujímavými výhrami ako lístky na atraktívne podujatia či hodnotné ceny.

Tak vitajte v svete rešpektu/Respectu, už sa na Vás tešíme...

Maklérska spoločnosť Respect Slovakia s.r.o., so sídlom v Piešťanoch, vznikla v roku 1994.  Vzhľadom na upísané poistné, poistením chráneného majetku, počet klientov a kancelárií je v súčasnosti najväčším samostatným finančným agentom v sektore poistenia a zaistenia podnikateľských rizík na Slovensku. Skupina RESPECT GROUP patrí do medzinárodnej siete maklérov UNIBA, ktorá svojim klientom poskytuje servis na piatich svetových kontinentoch. Spoluprácou s maklérmi spoločnosti Respect získajú klienti napríklad nezávislý audit súčasného stavu poistenia, rizikovú analýzu, optimálny poisťovací program, výhodné cenové a poistné podmienky a dokonalý servis počas celej doby trvania poistenia. Viac na www.respect-slovakia.sk alebo v pobočkách spoločnosti po celej SR.

 
 
 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ