POSTAV DOM, ZASAĎ STROM...

POSTAV DOM, ZASAĎ STROM...

...a nezabudni na poistku. Ak ste sa po dlhej zime znovu pustili do stavby či prestavby svojho domu alebo nad ňou premýšľate, mali by ste zahrnúť do svojich úvah aj vhodné poistenie. V prípade, že si plánujete vziať hypotéku, je poistná zmluva dokonca nutnosťou. A každú novostavbu je vhodné poistiť ešte pred začatím prác.

Aké škody by poistenie malo pokryť? Ako prvá môže prichádzať do úvahy krádež alebo vandalizmus – stačí, ak si na pozemok zložíte stavebný materiál či pracovné stroje, ďalej sú to škody, spôsobené počasím, prírodnými živlami, a tiež udalosti, ktoré sa môžu vyskytnúť počas stavby – napríklad prasknuté vodovodné potrubie a podobne. Okrem finančného krytia niektoré poisťovne ponúkajú aj výhodné asistenčné služby či práce na odstránení škôd.

A tak nezabudnite, aby ste svoj majetok mali naozaj dostatočne chránený a zabezpečený, potrebujete nielen plot, strážneho psa či kamery, ale aj primeranú poistku. Výber tej najlepšej už môžete nechať na nás. Odborníci z Respectu Slovakia sú pripravení ponúknuť vám také poistné služby, ktoré čo najpresnejšie vyhovujú vašim potrebám.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ