PONÚKAME SKÚSENOSTI SVETOVÉHO EXPERTA NA POISŤOVNÍCTVO

PONÚKAME SKÚSENOSTI SVETOVÉHO EXPERTA NA POISŤOVNÍCTVO

Maklérska spoločnosť Respect Slovakia s.r.o v minulom roku privítala v Piešťanoch vzácnu návštevu v podobe svetového experta v oblasti poisťovníctva – profesora Allana Manninga až z ďalekej Austrálie. Zakladateľ spoločnosti LMI Group patrí k 20-tim najvplyvnejším osobnostiam v odbore neživotného poistenia v Austrálii. Pri svojej práci sa stretáva s rozličnými, doslova nepredvídateľnými situáciami a informuje o nich aj prostredníctvom svojho blogu. Vďaka spolupráci s Respectom sa o svoje skúsenosti podelí i s verejnosťou na Slovensku. So súhlasom Allana Manninga totiž pripravujú makléri z piešťanskej spoločnosti desaťdielny seriál v slovenskom jazyku o tom, ako čo najlepšie uchrániť nielen svoj majetok, peniaze, podnikanie, ale dokonca i vybudovaný životný štýl...

„Aj vďaka ľuďom ako on a ich názorom si dovolím tvrdiť, že s hrdosťou pracujeme vo svete poisťovníctva. Toto odvetvie podľa môjho názoru patrí medzi najdôležitejšie v každej rozvinutej ekonomike. Vlastne, ani rozvinutá ekonomika nemôže správne fungovať, ak nemá odvetvie poisťovníctva bez korupcie a na úrovni, na ktorú sa môžu podnikatelia a majitelia nehnuteľností spoľahnúť,“ hovorí finančný a poisťovací manažér spoločnosti Respect, Tomáš Beňovič.

„My v Respecte veríme, že práve uzatvorenie poistnej zmluvy je tá najdôležitejšia investícia, ktorú človek v biznise podpíše. Prečo? Jednoducho, lebo tým chránite vaše životné dielo, prácu, financie, a životný štýl, ktorý ste nadobudli za dobu podnikania. Pozrime sa napríklad na vlastníkov malých a stredných podnikov - ich živobytie a z veľkej časti aj príjem ich rodinných príslušníkov, závisí od dennodenného bezproblémového chodu firmy. Môžeme, bez akéhokoľvek podcenenia tvrdiť, že je nesmierne dôležité mať tieto všetky hodnoty riadne poistené,“ pokračuje.

„Práve preto sme sa rozhodli, že pripravíme 10-dielny informačný seriál, aby sme poukázali na určité prípady, či poistné udalosti, s ktorými sa ako makléri stretávame, a ktoré by mohli byť dôkazom toho, že je nesmierne dôležité, byť riadne poistený u správnej poisťovni, za správne podmienky,“ uzatvára T. Beňovič.

Prvý diel seriálu odštartuje už začiatkom februára a aby žiadne novinky neušli vašej pozornosti, stačí ak dáte „like“ na FB stránku spoločnosti Respect.

Professor Allan Manning sa venuje poisťovníctvu už viac ako 45 rokov. Po práci pre svetové spoločnosti sa rozhodol v roku 1991 založiť vlastnú poisťovňu s názvom LMI Group. Allan patrí medzi inovátorov, ktorý medzi prvými zaviedol do poisťovníctva rôzne technologické novinky, ako expert prednáša na viacerých austrálskych univerzitách. Jeho služby využívajú nadnárodné spoločnosti ako napríklad ACI, Amcor, Nestlé,  Mitsubishi, PaperlinX, Spotless, Toyota, ale tiež štátne a verejné organizácie, rovnako ako malí i strední podnikatelia.

Maklérska spoločnosť Respect Slovakia s.r.o., so sídlom v Piešťanoch, vznikla v roku 1994.  Vzhľadom na upísané poistné, poistením chráneného majetku, počet klientov a kancelárií je v súčasnosti najväčším samostatným finančným agentom v sektore poistenia a zaistenia podnikateľských rizík na Slovensku. Skupina RESPECT GROUP patrí do medzinárodnej siete maklérov UNIBA, ktorá svojim klientom poskytuje servis na piatich svetových kontinentoch. Spoluprácou s maklérmi spoločnosti Respect získajú klienti napríklad nezávislý audit súčasného stavu poistenia, rizikovú analýzu, optimálny poisťovací program, výhodné cenové a poistné podmienky a dokonalý servis počas celej doby trvania poistenia. Viac na www.respect-slovakia.sk alebo v pobočkách spoločnosti po celej SR.

 
 
 
 
 
 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ