List od reprezentanta Slovenskej republiky v alpskom lyžovaní

List od reprezentanta Slovenskej republiky v alpskom lyžovaní

"Poďakovanie za spoluprácu a podporu na mojej športovej ceste" píše úspešný lyžiar Martin Bendik

Prišiel nám poštou list od úspešného alpského lyžiara Martina Bendika, ktorý nás úprimne veľmi potešil a rozhodli sme sa o túto radosť podeliť spolu s Vami.

"Ďakujem za dlhoročnú spoluprácu, skvelú podporu a športové partnerstvo. Už to spoločne ťaháme nejaké obdobie a je mi cťou na tejto ceste reprezentovať aj Vašu silnú a kvalitnú značku.

Vďaka Vašej podpore môžem reprezentovať Vašu značku a Slovenskú republiku na Svetových pohároch v alpskom lyžovaní. Vďaka nášmu športovému partnerstvu som mohol tento rok stáť na štarte a pretekať s najlepšími zjazdármi sveta a to nie len na štarte Svetového pohára, ale i na štarte zjazdu na Majstrovstvách sveta v alpskom lyžovaní 2021 v talianskom stredisku Cortina d'Ampezzo.

Dovolil som si Vám poslať typický taliansky darček prosecco a espresso. Verím, že si aspoň takto na diaľku spolu pripijeme na tú našu kvalitnú spoluprácu a verím, že budeme spoločne pokračovať na tejto zaujímavej športovej ceste.

PS: V roku 2022 sa budú konať Zimné Olympijské hry v čínskom Pekingu. Týmto listom by som Vás chcel srdečne pozvať na cestu, ktorá verím, že bude úspešná a naplní športový cieľ: štartovať, reprezenovať a bojovať, na Olympiáde, s najlepšími zjazdármi na svete."

Martinovi Bendikovi želáme veľa športového šťastia, pevné zdravie, pripíjame na všetky doterajšie úspechy a silno držíme palce v nových výzvach!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ