CHYSTÁTE SA NA HORY? "PRIBAĽTE" SI RADŠEJ AJ POISTKU

CHYSTÁTE SA NA HORY? "PRIBAĽTE" SI RADŠEJ AJ POISTKU

Zima nám v tomto roku dopriala zo svojich darov celým priehrštím a lyžiarske svahy praskajú vo švíkoch. Okrem známych domácich stredísk však Slováci čoraz častejšie cestujú za zimnými radovánkami i do Álp či už na rakúskej, talianskej, a najnovšie aj slovinskej strane. Ak si však nadchádzajúcu dovolenku, prázdniny, či aspoň predĺžený víkend chcete užiť naozaj bez starostí, mali by ste myslieť nielen na zabezpečenie vhodnej výstroje ale i kvalitného cestovného poistenia či doplnkového poistenia na hory. V prípade zásahu vrtuľníka by na vás totiž okrem bolesti z pádu mohlo čakať ďalšie nepríjemné prekvapenie – niekoľkotisícový účet...

Cestovné poistenie sa od klasického zdravotného poistenia, ktoré zastrešujú zdravotné poisťovne odlišuje tým, že sa dojednáva najmä pri vycestovaní do zahraničia. Okrem poistenia liečebných nákladov v zahraničí zahŕňa napríklad poistenie úrazu, batožiny, zodpovednosti za škodu či poistenie doplnkových asistenčných služieb. V rámci cestovného poistenia sa ponúka naviac aj poistenie storno poplatkov pri náhlom/nečakanom zrušení zájazdu, napríklad pre chorobu. Cestovné poistenie je možné dojednať pre jednotlivcov, rodiny a firmy.

Okrem bežného cestovného poistenia si klienti môžu dojednať aj takzvané Poistenie na hory, kedy sú poistením kryté osoby, ktoré vycestujú za účelom lyžovania (po vyznačených trasách) či už do zahraničia ako aj na Slovensko.  V prípade úrazu na svahu, ktorý vyžaduje prepravu zraneného vrtuľníkom do nemocnice, je táto preprava zahrnutá v danom druhu pripoistenia.  Vzhľadom na vysoké finančné náklady pri takomto zásahu, ktoré bežné poistenie nepokrýva, makléri zo spoločnosti Respect Slovakia s.r.o. rozhodne odporúčajú uzavrieť poistenie na hory pred cestou za zimnými radovánkami. Cena takéhoto poistenia sa určuje podľa prípadných pripoistení.

Pre viac informácií navštívte našu internetovú adresu www.respect-slovakia.sk  a kontaktujte nás. Respect Slovakia s.r.o.

Maklérska spoločnosť Respect Slovakia s.r.o., so sídlom v Piešťanoch, vznikla v roku 1994.  Vzhľadom na upísané poistné, poistením chráneného majetku, počet klientov a kancelárií je v súčasnosti najväčším samostatným finančným agentom v sektore poistenia a zaistenia podnikateľských rizík na Slovensku. Skupina RESPECT GROUP patrí do medzinárodnej siete maklérov UNIBA, ktorá svojim klientom poskytuje servis na piatich svetových kontinentoch. Spoluprácou s maklérmi spoločnosti Respect získajú klienti napríklad nezávislý audit súčasného stavu poistenia, rizikovú analýzu, optimálny poisťovací program, výhodné cenové a poistné podmienky a dokonalý servis počas celej doby trvania poistenia.

 
 
 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ